Domy Baltregionu

Nasza firma Domy Baltregionu powstała na bazie działającej na rynku budownictwa przez ponad 10 lat firmy BaltRegion. Długoletnie doświadczenie i zdobyta przez nas wiedza pozwala na tworzenie całorocznych domów drewnianych w innowacyjny sposób, według najnowyszych technologii. Budujemy domy z modrzewia, sosny i cedru, zarówno letniskowe, jak i całoroczne. W wykonywanej przez nas pracy, na pierwszym miejscu stawiamy jakość i zadowolenie klienta. Z uwagi na rozwiązania przyjazne zdrowiu i środowisku, oferowane przez nas projekty domów, cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Posiadamy wymagane certyfikaty na budowę indywidualnych budynków mieszkalnych w Polsce i na terenie innych państw Unii Europejskiej.

1. Budując nasze domy z drewna, w przeciwieństwie do konkurencji bazującej na drzewie suszonym technicznie, korzystamy wyłącznie z wyselekcjonowanej, zdrowej sosny pierwszego gatunku pochodzącej z zimowego zrębu.

2. Przy montażu naszych domów używamy nie tylko kołków brzozowych na linii ściany, ale również śrub montażowych, co uniemożliwia drewnu odkształcanie się oraz zabezpiecza przed deformacją. Dzięki temu montaż staje się w 70% bardziej skuteczny i efektywny.

3. Stan surowy otwarty charakteryzuje się drewnem szlifowanym „do końca” przed malowaniem, następnie impregnowanym dwukrotnie używając przy tym koloru wybranego przez zamawiającego, podczas gdy inni wykonawcy pobierają za to dodatkową opłatę, traktując impregnowanie jako pracę na etapie bardziej zaawansowanym.

4. Instalując więźbę dachową w stanie surowym otwartym, nie tylko wmontowujemy system stropowy wraz z folią, ale także włączamy do tego proces ołacenia dachu (bez gzymsów, podbitki sufitowej i bez rynien). W tego typu konstrukcjach, proces ołacenia powinien być włączony do stanu surowego otwartego, ponieważ pokrycie tylko i wyłącznie folią niewystarczająco uchroni budynek przed deszczem i wiatrem do czasu zainstalowania odpowiedniego pokrycia dachowego.

5. Nasze domy z drewna są o 30 % tańsze niż u konkurencji.


Bestsellery

STOCKHOLM

- powierzchnia: 70 m2 (z tarasem i z mansardą)
- wykonany z bali okrągłych obrabianych maszynowo o średnicy 220 mm – sosna

cena netto - 162 000 zł

WIKING

- powierzchnia: 180 m2
- wykonany z brusa technicznie suszonego 150x220 mm

cena netto: 425 000 zł

KARPATY

- powierzchnia: 150 m2 ( z mansardą)
- wykonany z bali okrągłych ciosanych ręcznie o średnicy 400 mm

cena netto: 297 000 zł

FIŃSKI

- powierzchnia 115 m2 (+taras + balkon + weranda)
- wykonany z brusa technicznie suszonego 150x200 mm

cena netto: 310 000 zł